категорії: афіша події

Фестиваль об’ємної поезії Route 66

Ми не намагаємося заново придумати колесо, чи перевершити чиїсь заслуги, ми просто створюємо прекрасне…

теґи: Route 66, Фестиваль об’ємної поезії
Початок: 1.05.2014 20:00
Закінчення: 11.06.2014
Місце: Байк рок-н-ролл клуб «Route66»
Адреса: Киев, ул. Глушкова, 11
Предмет події: поетичні перформанси, фестиваль Кількість відвідувачів: 0

Вже 1 травня стартує перший відбір фестивалю ОБ’ЄМНОЇ ПОЕЗІЇ в Route 66, який об’єднає поетів і музикантів, емоції та почуття, силу слова, вібрації музики та теплі тіні проектора.
На тебе чекають: поетичні перформанси, живий музичний супровід, відеовізуалізації та надзвичайна атмосфера дійства, потрапивши в яку, ти загубишся з реальності на декілька годин. Такі знайомі обличчя…нові таланти…звучання слів, акордів…тепле світло свічок та ворохтіння проектора…тіні…подих…Так, це те, що безцінне – це атмосфера, це почуття.
 

Декілька слів про механіку фесту. 

Протягом двох місяців в рамках фестивалю буде проведено 4 вечори, 2 у Route 66 і 2 в Масонській Ложі; у кожен з них виступить 4-5 поетів, з живим музичним акомпанементом і відеосупроводом, з власною програмою від 10 до 20 хвилин. 

Кожен виступ буде записано на відео та викладено на спеціально створений канал Route 66 на YouTube, там же буде визначено найкращого поета вечора. Кожен з них отримає подарунки від Route 66. Чотири фіналісти виступлять у середині червня і змагатимуться за цінні призи!

Дати проведення вечорів: 
1 травня і 1 червня – ROUTE 66 (пр.Академіка Глушкова, 11)
21 травня і 11 червня – Масонська ложа (вул. Старокиївська 10Г)
ФІНАЛ у ROUTE 66 13 червня

ВХІД ВІЛЬНИЙ!


До речі, якщо ти нестримно хочеш потрапити на дійство, але вагаєшся через бажання виїхати з друзями на природу, то ми хочемо тобі дещо запропонувати. На території «Route 66» є надзвичайний вишневий сад, куди ти можеш прийти зі своїм м’ясом і друзями та провести незабутній час на природі. Мангали заклад надає безкоштовно.


Наповнись незабутньою атмосферою разом з нами!
*Поети! Інформація щодо участі у фестивалі тут:https://vk.com/event70246016?w=wall-70246016_2

 
Я був там