категорії: афіша події

Серія майстер-класів від провідного стиліста Анни Зволянської та multum.me

теґи: Майстер-клас, Мода, стилист, стиль, фестиваль
Початок: 23.08.2014 18:00
Закінчення: 24.08.2014 19:00
Місце: ботанічний сад ім. Фоміна
Адреса: Київ, М. Університет
Предмет події: Майстер-клас, фестиваль Кількість відвідувачів: 0

Серія майстер-класів від провідного стиліста Анни Зволянської та multum.me  в рамках фестивалю Небо.fest за підтримки Ukrainian Fashion Week

23-24 серпня в рамках фестивалю «Небо.fest» у Київському ботанічному саду ім. Фоміна за підтримки Ukrainian Fashion Week та multum.me будуть проведені два унікальних майстер-класи від провідного стиліста України Анни Зволянскої.

У перший день фестивалю (23 серпня)  під час майстер-класу: «Образ і стиль. У чому різниця? Зламай шаблон» Анна розповість що ж насправді означають ці поняття і яка принципова різниця між ними. Ви дізнаєтеся багато нового про різноманітні види образів і стилів і зможете отримати цінні індивідуальні рекомендації з приводу того, як правильно поєднувати їх у собі та гідно подавати оточуючим. Ви навчитеся розуміти людину дивлячись лише на те, як вона виглядає, а також зможете краще пізнати себе, це надасть змогу створювати гармонійний образ, поєднуючи внутрішні і зовнішні якості Вашої особистості.

У чому різниця між тим щоб бути в образі і відчувати себе в образі? Як знайти баланс між Вашими внутрішніми якостями, зовнішнім виглядом і настроєм?

Все це і багато іншого ви дізнаєтеся 23 серпня на майстер класі від Анни Зволянської та multum.me.

Другий день фестивалю (24 серпня) зустріне вас не менш цікавим майстер-класом, який буде присвячений вашому чоловіку: «Одягни свого коханого. Вишуканий чоловік поруч? – Легко!».

Анна Зволянська розповість як розкрити свого чоловіка та змінити його почуття стилю.

Якщо ваш чоловік все ще може одягти шкарпетки під сандалі чи майку під сорочку, якщо він не забуває про свої улюблені протерті сімейні труси, коли збирається на ділову зустріч, то йому  терміново необхідна саме ваша допомога. Протягом даного майстер-класу ми детально розглянемо чоловічий гардероб, розповімо, які бувають типи чоловічих фігур та як правильно виділити саме вашого чоловіка, враховуючи його індивідуальні особливості. Як тактично донести до чоловіка недоліки його образу? На що необхідно звернути увагу у першу чергу та які маленькі секрети стилю можуть кардинально змінити зовнішній вигляд вашого чоловіка та надати йому впевненості.

Відповіді на ці та інші запитання, а також безліч сюрпризів чекають на Вас під час другого дня фестивалю 24 серпня.

Дружня атмосфера свята, море веселощів, яскравих емоцій та несподіванок чекають на вас!

8PbJKsOXCN8

Більше інформації шукайте:

-          https://www.facebook.com/multum.me

-          - https://www.facebook.com/anna.bezkrevnaya

Приєднуйтеся!

 
Я був там